Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Vino Bellezza’nın öyküsü, Öztaş Demir Çelik’in 1980 yılından beri soğutucu ürünler konusunda artan bilgi ve deneyim birikimini 2016’da ticari soğutucu alanında da değerlendirmeye karar vermesiyle başladı. O tarihten bu yana yapılan Ar-Ge çalışmaları sonucunda Vino Bellezza şarap soğutucuları ortaya çıktı.

Farklı avantajlara sahip üç seriden oluşan Vino Bellezza şarap soğutucular; yüksek performansları, kullanışlı özellikleri, ergonomik ve şık tasarımları ve en önemlisi son derece uygun fiyatlarıyla şarap severlerin yeni tercihi olacak. İster mutfağınız ister salonunuz ister ofisiniz, isterse de tekneniz için olsun mutlaka size uygun bir Vino Bellezza var.

Adresimiz

Manisa Organize Sanayi Bölgesi 4. Kısım Ahmet Nazif Zorlu Bulvarı No: 32 Manisa

Our Mission

Depending on the device you use to access.

Interesting Facts

Discover the best collection for autumn of Stylist Art. With so charming, modern and passionate, you certainly love this collection.

01

Free exchanges

If something isn't your cup of tea then you can simply swap it for another experience.

02

60 Day refund policy

Plenty of time to change your mind odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium.

03

E-vouchers to inbox

Sent straight to your inbox within 2 hours many desktop publishing packages.

placeholder vertical long
04

Premium Gifts

Upgrade for £3.50 It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic.

05

Best price guarantee

We want to make sure you get the best deals on the web at vero eos et accusamus

06

Ship the same day

Order an experience before 3pm and we'll get it in the post the same day versions have evolved.

Yönetim Kurulumuz

Yönetim kurulumuzu tanıyın

Ethem Öztaş

ETHEM ÖZTAŞ

Yönetim Kurulu Başkanı

Ethem Öztaş, eğitimini 9 Eylül Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. 1987-1988 yılları arasında Raks A.Ş.’de Ar-Ge bölümünde mühendis olarak görev alan Sn. Öztaş, 1988 yılından itibaren aile şirketinde ticaret ve mali işler alanında iş yaşamını sürdürmüştür.

1997 yılında, aile şirketinin limited şirkete dönüştürülmesine öncülük edip, Öztaş bünyesindeki şirktelerde iş geliştirme, mali işler alanlarında görev yaparken, Beyaz Eşya ve Otomotiv sektörüne yönelik Yardımcı Sanayi çalışmalarına öncelik vermiştir.

2019 yılından beri Öztaş A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmakta olan Sn. Öztaş, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Ersin Öztaş

ERSİN ÖZTAŞ

Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı

Ersin Öztaş, eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık fakültesinde tamamlamıştır. 1992-1993 yılları arasında Aks Mimarlık ofisinde mimar olarak görev yapan Sn. Öztaş, 1994-1999 yılları arasında Bayındır A.Ş. Ahşap Yapı Elemanları fabrikasında Ürün Tasarımcısı, Tasarım Ofisi Yöneticiliği, Saha ve Üretim Teknik Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür.

1999 yılından itibaren iş hayatına aile şirketlerinde devam etmiştir. Halen icra kurulu başkanlığı yapmakta olan Sn. Öztaş, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Turgay Dağ

TURGAY DAĞ

CEO

Turgay Dağ, mühendislik eğitimi aldıktan sonra kariyerine Meltem Klima ve Isıtıma firmasında üretim ve planlama alanında başlamıştır. 20 yıl boyunca Indesit Company’de hem endüstriyel, hem de ticari fonksiyonlarda çalışmıştır. Indesit Company’nin Whirlpool tarafından satın alınmasının ardından Türkiye’de Başkan Yardımcısı olarak görev yapmış ve sonrasında orta Asya, Türkiye ve Romanya pazarlarını yönetmek için bölgesel lider olarak Aristonthermo Group’a katılmıştır.

Sn. Dağ, halen endüstri şirketlerine bilgi ve teknoloji aktarımı için Boğaziçi Üniversitesi’nin TTO’su da dahil olmak üzere çeşitli sektörel STK’lar ve Start up firmalarında aktif olarak yer almaktadır.

Testimonials​

Discover the best collection for autumn of Stylist Art. With so charming, modern and passionate, you certainly love this collection.

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart